مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
سنگ تراورتن
ژل مخفي افزايش قد اصل
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :موحديان
تاريخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۵:۱۵
قيمت : 32,000 تومان 24,800 تومان

براي اينكه بتوانيد به قد و قامت ايده آل خود دست يابيد به نظر استفاده از محصول پاشنه مخفي افزايش قد مي تواند راه حل مناسب و در عين حال كم هزينه اي باشد.اين محصول در واقع  از چندين لايه سيليكوني تشكيل شده و اين امكان را براي شما فراهم مي كند تا به ميزان حداكثر ۵ سانتيمتر بلندي قد را تجربه نماييد.ما شرايطي را رد سايت فراهم كرده ايم كه در هر كجاي كشور كه باشيد براحتي بتوانيد با چند كليك نسبت به خريد پاشنه افزايش قد اقدام نماييد و ابتدا محصول خود را دريافت كرده و سپس هزينه آنرا به مامور پست بپردازيد.

محصولات ارائه شده در فروشگاه تهران ژل در دو مدل مختلف مي باشند :

 • پاشنه افزايش قد مدل ايراني با كيفيت متوسط و قيمت تمام شده ۱۹۸۰۰ تومان
 • پاشنه ژله اي افزايش قد مدل خارجي با كيفيت عالي و قيمت تمام شده ۲۴۸۰۰ تومان
 • شما مي توايند جهت خريد پاشنه مخفي علاوه بر روش هاي بالا همين الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته وس فارش خود را ثبت نماييد.

 

پاشنه مخفي افزايش قد

 

همانطور كه از نام اين محصول مشخص است پاشنه مخفي ژله اي به گونه اي طراحي شده كه هيچ كس نمي تواند حدس بزند كه شما الان از اين كفي مخصوص درون كفش هايتان در حال استافده كردن هستيد و اين مهمترين خاصيت محصولات اصلي و با كيفيت مي باشد.

پاشنه مخفي مردانه و زنانه  موجود در سايت براحتي و در يك چشم بر هم زدن براي شما مي تواند حداكثر تا ۵ سانتيمتر بلندي قد را به همراه داشته باشد و بدون اينكه شما در راه رفتن خود دچار مشكل شويد مي توانيد ساعت هاي طولاني از اين محصول استافده كرده و با قد و قامت بلند تري در مجالس و مكان هاي عمومي حاضر شويد.

محصول ژل افزايش قد ارائه شده در تهران ژل داراي ۱۰ لايه سيليكوني مجزا از هم بوده و از كيفيت بسيار خوبي نيز برخوردار است. شما مي توايند با توجه به قابليت جدا سازي لايه هاي اين محصول اتنرا براي هر نوع كفشي تنظيم و مورد استفاده  قرار دهيد.

محصول ژل سيليكوني افزايش قد مي تواند راه حل مناسب و كم هزينه اي باشد براي زمان هايي كه مي خواهيد به يك مهماني مهم برويد و يا در مجلس عروسي شركت كنيد و  دوست داريد در اين مواقع ميزان بلندي قد شما در حد معقول و مناسب  باشد. اين محصول حداكثر براي شما ۵ سانتيمتر بلندي قد را به همراه خواهد اورد و اين يعني شما در ديد افراد داراي قد و قامتي رعنا تر و زيباتر خواهيد بود.

محصول پاشنه ژله اي افزايش قد بدون اينكه در راه رفتن شما ايجاد اختلال نمايد براي شما افزايش قد مناسبي را به همراه خواهد اشت.شما با هزينه اي اندك از اين پس ديگر نگران كوتاهي قد خود نخواهيد بود و براحتي مي توانيد با اعتماد به نفس بالاتري در ميان دوستان خود حاضر شويد.

پاشنه افزايش قد

 

 • پاشنه افزايش قد مدل ايراني با كيفيت متوسط و قيمت تمام شده ۱۹۸۰۰ تومان
 • پاشنه ژله اي افزايش قد مدل خارجي با كيفيت عالي و قيمت تمام شده ۲۴۸۰۰ تومان
 • شما مي توايند جهت خريد پاشنه مخفي علاوه بر روش هاي بالا همين الان با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته وس فارش خود را ثبت نماييد.

 

در واقع اين محصول در حكم يك كفي ژله اي افزايش قد است و بدون اينكه كسي متوجه حضور چنين محصولي درون كفش هاي شما شود مي توانيد انرا مورد استفاده قرار دهيد و بدون اينكه نگران عوارض جانبي باشيد خيلي راحت با قدي بلندتر از قبل در ميان دوستان و آشنايان خود حاضر شويد.

برخي از مشتريان به دنبال ارزان ترين ژل افزايش قد هستند و معمولا در برخي از فروشگاه هاي متفرقه نيز مي توانند محصولاتي به مراتب ارزان تر را نيز پيدا كنند اما به اين عزيازن هشدار مي دهيم كه محصولات فوق همگي تقلبي و بسيار بي كيففيت هستند و اصلا نمي توان انتظاراتي كه از يك محصول اصلي داشت را از اينگونه كالاهاي بي كيفيت داشت.

شما عزيزان با استفاده از ژل بلند شدن قد ديگر نگران كوتاهي قد خود نخواهيد بود و خيلي راحت و در يك چشمك بر هم زدن بدون اينكه نياز به پرداخت هزينه هاي زيادي داشته باشيد مي توانيد با استافده صحيح از اين محصول قد و قامت خود را به ميزان قابل توجهي بزرگتر از قبل نشان دهيد.محصول لژ مخفي كفش را مي توانيد همين الان به صورت اينترنتي از طريق دكمه هاي خريد پستي كه در بالا قرار داده ايم خريد نماييد و يا با براي خريد ژل طبي افزايش قد با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را تلفني ثبت نماييد.

محصول پد افزايش دهنده قد مدل ايراني داراي جنس و كيفيت متوسطي است و نمي توان از آن در طولاني مدت استفاده كرد ولي محصول خارجي ارائه شده در فروشگاه از جنس بسيار با كيفيت رتي ساخته شده و شما بدون هيچگونه نگراني مي توانيد از آن در زمان هاي طولاني تري نيز استفاده نماييد.

در زير در مورد چند حركت ورزشي مفيد كه مي تواند براي شما افزايش قد به صورت طبيعي را به همراه داشته باشد را عنوان كرده ايم كه خواندن آن خالي از لطف نخواهد بود با ما در ادامه همين مطلب همراه باشيد :

مجددا تاكيد مي‌شود كه شناي قورباغه را انجام دهيد. اكثر افراد دسترسي منظمي به استخر ندارند، اگر شما نيز از دسته اين افراد هستيد نگران حذف تمرين شنا از برنامه خود نباشيد. در هر صورت چنانچه شما به استخر دسترسي داريد، ۱۵ تا ۲۰ دقيقه شناي قورباغه در فاصله‌هاي ۳۰ دقيقه‌اي انجام دهيد.

 

خريد پاشنه مخفي

چنانچه تمرين طناب زدن به طور صحيح انجام شود، فشار زيادي را بر ساق پا وارد مي‌كند و به افزايش طول پاها كمك مي‌كند. مفيد بودن اين تمرين مستلزم آن است كه به ساق پاي خود استراحت كافي بدهيد. سعي كنيد همزمان با هر دو پاي خود پرش كنيد. شما بايد در هر جلسه ۵۰۰ بار طناب بزنيد.
دو دليل براي افزايش طول پاها در نتيجه انجام تمرينات دو سرعت وجود دارد.
دليل اول اين است كه دوهاي سرعتي شديد، باعث افزايش آزادسازي هورمون رشد به داخل خون مي‌شوند. اين امر اجازه رشد بيشتر را به كل بدن شما مي‌دهد.
دومين دليل اين است كه تمرينات سرعتي بهترين روش براي اعمال فشار به استخوان‌هاي پا مي‌باشد. براي رشد كافي از طريق تمرينات سرعتي، تنها لازم است كه ۴ تا ۶ دو سرعتي ۳۶ تا ۵۵ متري را به مدت ۳ روز در هفته انجام دهيد. اگر به دليل نامساعد بودن شرايط آب و هوا نتوانستيد تمرينات سرعتي را انجام دهيد، به جاي آن كه يكي ديگر از تمريناتي را انجام دهيد كه سبب افزايش طول پاها مي‌شود.
زماني كه تمرينات دو سرعت را انجام مي‌دهيد مراقب بروز عوارض استراحت كم و تمرين بيش از حد شديد باشيد، زيرا در آن صورت دچار آسيب خواهيد شد. بنابراين توصيه مي‌شود كه فشار تمرين را بر اساس سطح آمادگي خود و زير نظر يك متخصص ورزش انجام دهيد.
تنفس عميق و مناسب براي انجام هرچه بهتر تمرينات در اين برنامه ضروري مي‌باشد. دليل اين موضوع آن است كه شما براي حمل هورمون‌ها و خون به محل‌هاي مورد نياز آنها، به اكسيژن كافي در خون خود احتياج داريد. تنفس عميق موجب تحريك فرآيند مذكور مي‌شود. تنفس كوتاه و كم عمق موجب برانگيخته شدن جريان خون و اكسيژن‌دار شدن خون نمي‌شود. در زمان انجام حركات كششي، تنفس عميق را انجام دهيد. عليرغم انجام تنفس عميق هنگام انجام حركات كششي بايد توجه داشته باشيد كه شما بايستي آن را به صورت جداگانه نيز انجام دهيد.
هنگام انجام تنفس عميق بايد بر روي سه مرحله تمركز كنيد:
۱٫ مرحله دم
۲٫ مرحله حبس تنفس
۳٫ مرحله بازدم
سعي كنيد كه عمل دم را از طريق بيني انجام دهيد، با استفاده از دهان خود هوا را نگه داريد و سپس از طريق دهان، هوا را خارج كنيد.

 
ژله افزايش قدژل سليكوني افزايش قدخريد پاشنه افزايش قد , خريد كفي ژله اي افزايش قد,  ارزانترين ژل افزايش قدژل بلند قدي , لژهاي افزايش قدژل طبي افزايش قد ,ژل افزايش قد در تهرانژل افزايش قد در اصفهانژل افزايش قد در تبريز ژل افزايش قد در شيرازژل افزايش قد در مشهد , افزايش قد


برچسب‌ها: ،

نويسنده :موحديان
تاريخ: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۸:۴۲

براي داشتن قد بلند علاوه بر اينكه مي بايست زميه ارثي مناسب داشت، و در كنار آن از رژيم غذايي سالم و مغذي بهره مند شد و از ورزش كردن هم غافل نشد، عواملي ديگر هم در اين زمينه تاثيرگذار هستند. از جمله اين موارد انتخاب نوع پوشش است. بايد بدانيد براي اينكه قد بلند ديده شويد، بايد يك سري نكات عمومي مربوط به پوشش را رعايت كنيد. در اين مقاله براي شما به برخي از اين موارد اشاره كرده ايم كه اميدواريم مورد استفاده شما عزيزان قرار گيرند. با ما همراه باشيد.
چطور لباس بپوشيم تا قد بلند به نظر برسيم؟
اگر نكاتي كه در ادامه آمده است را رعايت كنيد، شما بدون هزينه و فقط با انتخابي درست در زمينه هماهنگي بين لباس هايتان موفق مي شويد بلند قدتر ار حد معمول خود باشيد.
– لباس هاي با طرح راه راه عمودي بپوشيد

 

شما عزيزان براي تهيه محصول ژل افزايش قد در مشهد و ديگر شهر هاي اطراف مي توانيد به يكي از روش هاي زير عمل نماييد :

خريد ژل افزايش قد در مشهد مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

خريد ژل افزايش قد مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد تلفني ژل افزايش دهنده قد مي توانيد با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرماييد.

ژل افزايش قد در مشهد

شايد باورتان نشود اما طرح پارچه هاي مورد استفاده شما براي انواع لباس هايتان بسيار بر اينكه قد بلند ديده شويد يا قد كوتاه اثرگذار است. به عنوان مثال، خطوط راه راه عمودي در لباس شما مي تواند باغث شود تا قد كوتاه شما را بلندتر از آنچه هستيد نشان دهد. اگر بخواهيم در اين مورد بيشتر شرح دهيم بايد بگوييم كه طرح هايي از قبيل خطوط راه راه باريك روي پارچه، جناغي و ريسماني هم تداعي كننده آن جلوه «عمودي» هستند و باعث مي شود شما قد بلند به نظر برسيد..
نكته مهم كه بايد مد نظر داشته باشيد
هرگز از پيراهن هاي با طرح شطرنجي و طرح خانه خانه استفاده نكنيد. اين گونه طرح ها باعث مي شوند قدتان كوتاه ديده شود.
– لباس «يك رنگ» بپوشيد
يكي از خاصيت هاي ست كردن همين است كه قد شما بلندتر ديده مي شود. به اين نكته دقت داشته باشيد كه پوشيدن پـيـراهن و شلوار ِو كلا لباس همرنگ باعث پوشاندن دوگانگي و گسيختگي هاي آشكار در چهارچوب اندام شما مي شوند و در اطرافيان اين حس را القا مي كند كه شما بلند قد هستيد و به اين ترتيب در نظر ديگران جزو اشخاص جذاب و خوش تيپ تقسيم بندي مي شويد.

– سعي كنيد رنگ هاي تيره و پارچه هاي سبك را انتخاب كنيد

حتما شما هم اين تصور عمومي را شنيده ايد كه رنگ هاي تيره بخصوص مشكي باعث مي شود تا لاغر به نظر برسيد و اندام تان خوش فرم شود، در ادامه ما به شما مي گوييم كه اين طيف رنگ ها از جمله رنگ مشكي به افراد داري قد كوتاه هم توصيه مي شود چرا كه به اين دسته از افراد كمك مي كند كه بلندتر به نظر برسند. اين نكته مورد اشاره در خصوص پارچه هاي سبك يا پارچه هايي كه داراي وزن متوسط هستند نيز صدق مي كند. از سوي ديـگر پـارچه هاي سنگين باعث مي شوند شما قدتان كوتاه تر از حد معمول به نظر برسد و البته جثه دارتر هم به نظر برسيد.

 

خريد ژل افزايش قد در مشهد مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

خريد ژل افزايش قد اصل مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد تلفني ژل بيتال مي توانيد با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس حاصل فرماييد.

خريد ژل افزايش قد در مشهد
پس انتخاب لباس نقش مهمي در قد شما دارد و اينكه شما قد بلند به نظر برسيد يا قد كوتاه نشات گرفته از طرح و مدل لباس مورد استفاده شما است. اما ما در اين مطلب روش هايي ديگر را هم در كنار آنچه گفته شد را توصيه مي كنيم، مثلا استفاده از پاشنه مخفي ژله اي يكي از اين روشها است. در اين روش شما به راحتي مي توانيد در حدود ۵ سانت بلندتر از حد معمول خود باشيد.
اگر جزو آقاياني هستيد كه دچار مشكل قد كوتاهي هستيد، ما به شما پاشنه مخفي مردانه را توصيه مي كنيم كه مورد استفاده قرار دهيد. مطمئن باشيد بهترين نتيجه را از آن خواهيد گرفت و قدي بلند را تجربه مي كنيد.

 

 
ژل افزايش دهنده ي قد , ژل افزايش قد , خريد ژل افزايش قد , ژل سيليكوني , ژل افزايش قد سيلكوني , ژل سليكوني افزايش قد , ژل افزايش قد بيتال


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ